Literatura
Matka Polka Feministka w Empiku

Matka Polka Feministka w Empiku

  • 2017-02-11, , godzina 17:00
  • wstęp wolny
  • Empik Bonarka, Kraków, ul. Kamieńskiego 11, Kraków

Opis

„Matka Polka Feministka” to tytuł audycji Joanny Mielewczyk, która gościła w radiowej Trójce. Bohaterowie audycji rozmawiali o rodzicielstwie, trudnych sprawach z nim związanych, wielkich problemach i radościach. Teraz na kartach książki pod tym samym tytułem (Wydawnictwo Poznańskie) opowiadająco zmieniło się w ich życiu. 18 bohaterów, 18 rozmów o rodzicielstwie. O samotności, o trudnych decyzjach, radości, nadziei. O wierze i o tym, co dzieje się, gdy wiary zaczyna brakować. O szczęśliwych zakończeniach. I długim oczekiwaniu na nie.

Mapa

Ostatnio czytane
Jak oswoić narkomana? Powieść, która daje nadzieję
Jak oswoić narkomana? Powieść, która daje nadzieję

Rzeczywistość zamienia się w piekło, kiedy sięgamy po używki. Roman Rutkowski daje jednak nadzieję wszystkim uzależnionym.

Popularne
Hanna Lemańska nie żyje
Hanna Lemańska nie żyje

W niedzielę 31 sierpnia 2008 roku zmarła Hanna Lemańska-Węgrzecka autorka "Chichotu losu", "Aneczki" oraz "Jak będąc kobietą w dowolnym wieku zepsuć życie sobie i innym. Poradnika dla początkujących".

Fenomen Christiana Greya
Fenomen Christiana Greya

"50 twarzy Greya" to bestseller ostatnich miesięcy. Na czym polega fenomen książki i dlaczego kobiety niemalże każdego kontynentu zachwycają się Panem Greyem?