Aktualności - Juwenalia

Juwenalia: Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie

2012-04-03 14:55:38 | Kraków

Igrzyska, w których rokrocznie rywalizuje blisko setka reprezentantów wszystkich wydziałów Akademii Górniczo-Hutniczej, a w tym roku również Politechniki Krakowskiej, odbędą się po raz kolejny w malowniczej scenerii Miasteczka Studenckiego AGH.

17 maja nieznający strachu zawodnicy staną w szranki o wieczną chwałę swoją i swojego wydziału w konkurencjach obejmujących przeróżne dziedziny życia studenckiego oraz sportowego. Ocenie zostaną poddane nie tylko sprawność i zwinność uczestników, ale także ich poświęcenie, pomysłowość czy zdolności inżynierskie.

Intensywnej rywalizacji reprezentantów wydziałów, połączonej z zabawą, co roku towarzyszy żywiołowy doping licznie przybyłych studentów, doktorantów i dydaktyków Akademii, wielce zainteresowanych tak oryginalną formą współzawodnictwa. Również dla nich przygotowane są specjalne zadania wraz z nagrodami.

Więcej szczegółów w linku: www.igrzyska.agh.edu.pl

ip

Na zdjęciu Wielki Korowód Juwenaliowy 2011/ fot. Daniel Staniszewski

Słowa kluczowe: 2012 agh kraków politechnika krakowska
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Uniwersytet Rolniczy
Juwenalia Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie [Program] Kraków

W programie między innymi: wielkie grillowanie, karaoke, dyskoteki i bitwa na balony.

Polecamy
Netsky, Gooral i Grubson na Juwenaliach UEK [BILETY]
Netsky, Gooral i Grubson na Juwenaliach UEK [BILETY] Kraków

W maju na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie odbędzie się osiem niepowtarzalnych, studenckich projektów, zwieńczonych Koncertem Głównym 13 maja, podczas którego zagrają Netsky, Grubson oraz Gooral.

Juwenaliowy przejazd na rolkach
Juwenaliowy przejazd na rolkach Kraków

W związku z czwartkowym przejazdem, organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji. Tematem przewodnim są bowiem Krakowskie Juwenalia!

Ostatnio dodane
Uniwersytet Rolniczy
Juwenalia Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie [Program] Kraków

W programie między innymi: wielkie grillowanie, karaoke, dyskoteki i bitwa na balony.

Kupony i kody rabatowe