Aktualności - Juwenalia

Juwenalia 2009: pierwsze przecieki

2009-03-30 13:08:37 | Kraków

Pierwsze wieści z Juwenaliów 2009! Wielce oczekiwana impreza rozpocznie się 5 maja i potrwa do 10 maja. Całe sześć dni wyśmienitej zabawy już niebawem ruszą pełną parą.

 Mamy dwóch organizatorów: Instytucje blisko związane z Samorządem Studentów AGH i UJ, oraz Porozumienie Samorządów Studentów Krakowa. Dzięki dużemu sponsorowi mamy ogromną imprezę z cyklu Maj Party, która odbędzie się na Błoniach. Wystąpią czołowe gwiazdy muzyki polskiej i zagranicznej. Na wielkiej scenie na Błoniach krakowskich wystąpi międzynarodowa gwiazda Die Toten Hosen.

Studenckie święto uświetnią takie imprezy jak: Punky Regge LIVE, „Śpiewać każdy może", „One night In Ibiza" - impreza klubowa, Wielki Juwenaliowy Koncert Plenerowy, na którym wystąpią Strachy na Lachy, Coma, Myslovitz.

W piątek w Żaczku odbędzie się Juwenaliowy koncert (Happysad, Hey), a zaraz po nim wystartuje impreza do białego rana. Na rynku głównym można będzie zobaczyć Wielki Korowód Juwenaliowy, a w klubie Studio pośmiać się podczas Maxi Kabaretonu Juwenaliów.

Na dzień sobotni, Żaczek proponuje Juwenaliowy Koncert Plenerowy, podczas którego zagrają: Lao Che, Fisz Emade Tworzywo, a po koncercie odbędzie się jak zwykle zabawa, która nie zakończy się wcześniej niż przed rozpoczęciem kolejnego dnia.

Ostatni dzień Juwenaliów zapowiada się równie dobrze. Juwenaliowi Niepokorni zapewne rozgrzeją publiczność, nie dając jej spać kolejną noc.

Dodatkowo, doszły nas słuchy, iż samorząd Krakowskiej Akademii (daw. KSW) organizuję osobną imprezę, podczas której prawdopodobnie zagra zespół IRA.

Dodatkowo będą się odbywać imprezy na miasteczku studenckim Politechniki Krakowskiej tzw. Czyżynalia 2009.

Wszystkim imprezom Juwenaliów 2009 patronuje:

Pełen rozkład imprez już wkrótce....

JK

Słowa kluczowe: juwenalia krakowskie błonia ira żywiec lech, koncerty, die toten hosen, Hey, Coma, Zabawa studencka,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Uniwersytet Rolniczy
Juwenalia Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie [Program] Kraków

W programie między innymi: wielkie grillowanie, karaoke, dyskoteki i bitwa na balony.

Polecamy
Trochę alternatywy na Juwenalia
Trochę alternatywy na Juwenalia Kraków

W tym roku na imprezie Juwenalia – Niepokorni zagrają zespoły Czesław Śpiewa, Pustki, Let The Boy Decide, Iowa Super Soccer, 3Moonboys oraz Breath and Miracle.

Juwenalia: Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie
Juwenalia: Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie Kraków

17 maja nieznający strachu zawodnicy staną w szranki o wieczną chwałę swoją i swojego wydziału.

Ostatnio dodane
Uniwersytet Rolniczy
Juwenalia Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie [Program] Kraków

W programie między innymi: wielkie grillowanie, karaoke, dyskoteki i bitwa na balony.

Kupony i kody rabatowe