Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Silent Disco rozpocznie Juwenalia UJ!

2016-04-28

Wielkimi krokami zbliżają się Juwenalia 2016! Na rozpoczęcie największego święta wszystkich krakowskich studentów Samorząd Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotował coś nietypowego, już 9 maja 2016r. o 21:00 w najnowocześniejszym krakowskim klubie Choice rozpocznie się Silent Disco.

W tym roku w Krakowie Juwenalia Uniwersytetu Jagiellońskiego wystartują w wyjątkowy sposób, najcichszą imprezą w mieście – Silent Disco. Do dyspozycji studentów zostaną oddane bezprzewodowe słuchawki. Będą oni mogli wybrać jedną z trzech ścieżek dźwiękowych, a najlepsi krakowscy dj’e będą rywalizować między sobą o największą liczbę bawiących się studentów do ich setów. Zagrają – Bert (oldies), Positive (disco/funk/soul), Inglot (muzyka klubowa, house).

Do dyspozycji gości organizatorzy oraz Choice Club przeznaczają 4 sale, w tym 2 taneczne. Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak, aby zostać wpisanym na listę gości, należy kliknąć „wezmę udział” na wydarzeniu na Facebook’u oraz w dniu imprezy pojawić się jak najwcześniej i okazać przed wejściem ważną legitymację studencką.

Więcej informacji oraz zapisy na Facebooku: https://www.facebook.com/events/804329146368720/

 

 

ip

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama