Zmień miasto
Juwenalia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Juwenalia UEK 2016! Koniec II puli biletów

2016-04-29

Koncert Główny już 5 maja! Przypominamy co was czeka tego dnia na Kampusie UEK-u. Będzie się działo, bo tegoroczne Juwenalia napędza State Street Bank.
 
Koncert zaczyna się mocnym, rockowym występem zwycięzcy Przeglądu Kapel Rockowych. Zespół Flatmind składa się z trzech młodych artystów z Krakowa. Różne środowiska, z których pochodzą sprawiają, że ich muzyka jest bardzo różnorodna i nie sprowadza się do jednego gatunku. Jest to bardzo ciekawa propozycja dla fanów gitarowych brzmień.
Nastepnie zagra raper, który w roku 2002 zaczął swoją karierę w czasie freestylowej Wielkiej Bitwy Warszawskiej, gdzie zajął miejsce w czołówce. Adam Te-tris Chrabin ma na swoim koncie setki koncertów, nawet poza granicami naszego kraju. Trzykrotnie reprezentował Polskę na HipHopKemp Festival w Czechach. Niedawno wydał płytę pt. „Definitywnie”, która zbiera znakomite oceny.

Tuż po nim na scenie pojawi się zespół Mikromusic, który z pewnością stworzy mikro-klimat pod sceną. Połącznie wielu gatunków muzyki takich jak trip-hop, jazz czy rock wraz z enigmatycznym głosem Natalii Grosiak, wprawią w zachwyt niejednego fana muzyki.

Chodzą pogłoski, że w Krakowie ma powstać metro. Nie wiemy, na ile to prawda, ale 5 maja wjedzie na Kampus UEK-u za sprawą warszawskiego rapera. Taco Hemingway charakteryzuje się niesamowitą spostrzegawczością, która w połaczeniu z niebanalnymi rymami i ciekawym bitem wyniosły go na szczyty list przebojów, w zaledwie 3 lata! Kawałek „Następna stacja” nucą pod nosem wszyscy fani tego gatunku muzyki i nie inaczej będzie podczas Koncertu Głównego.

„Nobody to love” czy „Glitterball” to utwory brytyjskiego duetu, które można usłyszeć na całym świecie. Zarówno w klubach, jak i rozgłośniach radiowych, grane są bez przerwy. Zespół, o którym mowa to Sigma. Mówi się, że dla muzyki drum and bass zrobili to samo, co Skrillex dla dubstepu. Jeśli wciąż nie jesteście, to sprawdźcie to sami już 5 maja na Kampusie UEK-u.
 
Śpieszcie się, bo bilety z II puli powoli się kończą. Można je dostać lokalnie, w klubie studenckim zaUEK oraz przez stronę www.biletomat.pl. Dodatkowo, na samym koncercie, możecie spodziewać się dużej ilości produktów od Lorenz®.
 

 

 

ip

 

Komentarze i opinie

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

dodaj komentarz
 
 

Weź udział w nowej edycji konkursu na juwenaliowe zdjęcie roku.
Wygraj tablet i wiele innych nagród!

 

Imprezy

 
FB dlaMaturzysty.pl reklama